Posílání SMS a MMS z internetu zdarma

Možná také patříte mezi ty uživatele mobilního telefonu, kteří se bez psaní SMS a posílání MMS svým kámarádům, rodině, partnerovi prostě neobejdete. Mnoho uživatelů, také využívá možnosti odesílání SMS zdarma z internetu. Horší situace nastane v případě pokud chcete někomu poslat MMS na jeho mobilní telefon z internetu. V následujícím článku se můžete dozvědět jak nato…

S možností odesílání MMS z internetu přišel známý poskytovatel mobilních služeb Vodafone , který připravil pro každého ( tudíž nejen pro uživatele jeho služeb ) Vánoční dárek v podobě 500 volných sms a MMS do všech sítí zdarma.

Takto může jakýkoliv uživatel internetu bez potíží poslat svým přátelům a blízkým osobám poslat sms nebo mms zprávy z internetu zcela zdarma.

Tato služba se nazývá “ Vodafonepark “ využívat jí může každý uživatel, který se zdarma zaregistruje na stránkách, na které se dostanete po kliknutí na obrázek na konci tohoto článku. Po dokončení registrace, která trvá jen pár momentů se můžete na těchto stránkách přihlásit a plně začít využívat všechny služby, kterých není zrovna málo.

Mimo samotné možnosti zasílání sms a MMS zdarma můžete využít také záložku kontakty, kde si můžete zálohovat všechny své kontakty z telefonu, které mohou obsahovat také email, poznámku a obrázek u každého z kontaktů. Sami si můžete vytvořit svůj uživatelský profil, který lze doplnit stejnými údaji jako kontakty.

Další příjemnou možností jsou různé aplikace, které lze využít jak na webových stránkách Vodafoneparku, tak přímo ve vašem mobilním telefonu. Mezi tyto aplikace patří např. počasí, anglicko-český slovník, čtečka rss zpráv do mobilu a mnoho dalších aplikací pro které slouží na webu záložka “ Katalog aplikací „.

Osobně me velice mile překvapilo, že odeslané zprávy se v telefonu příjemce objeví pod Vaším telefoním číslem, takže příjemce zprávy nepozná, že jste zprávu odeslali z internetu a ne z vašeho mobilního telefonu.

Vyzkoušet tuto službu můžete po kliknutí na obrázek pod tímto textem, který vás automaticky přesměruje přímo na stránku Vodafoneparku.

Vodafone park

Přidejte Komentář


Alfa Elchron Najdu vše na jednom místě - Najduvse.cz Toplist: Vše na Mobil ZDROJ.cz - katalog odkazů Seznam českých a slovenských internetových stránek cz-warez.com
CZIN.eu NRX.cz Mobily TopSites.cz LINKOVNÍK Výměna odkazů SeznamOdkazu.cz Hyperkatalog
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat