Tablet Samsung Galaxy Tab

První tablet Samsung Galaxy tab zastupující novou kategorii mobilních produktů překonává současné hranice mobilních zařízení. Přináší tak více příležitostí pro všechny, kdo jsou nejen v práci nebo doma, ale především v pohybu. ….

Samsung Galaxy tab je vybavený operačním systémem Android 2.2  (Froyo) a 7“ TFT-LCD displejem čímž se stává unikátním mobilním zařízením, které uspokojí veškeré komunikační a multimediální potřeby i náročných uživatelů.

Tento tablet se díky lehké konstrukci s hmotností pouhých 380 g a štíhlím rozměrům pohodlně používá i během chůze.

Bezedná studnice možností

Vzhledem k aplikacím představuje Samsung Galaxy tab téměř bezednou studnici možností. Brouzdat na internetu můžete s podporou Adobe Flash 10.1., komunikovat pak můžete pomocí videohovoru. Vášniví čtenáři jistě uvítají čtenářskou aplikaci Samsung Readers Hub, která poskytuje snadný přístup k tisícům elektronických knih, časopisů a novin v několika světových jazycích, včetně českého.

Další unikátní aplikací v tabletu samsung galaxy tab jsou aplikace Music Hub a Media Hub, které tvoří brány do světa hudby, videoklipů a filmů, které lze přehrávat v plném HD rozlišení.

Na své si přijdou i milovníci komunitních sítí pomocí praktické aplikace Social Hub, která sjednocuje veškeré informace o vašich kontaktech, včetně komunitních sítí, do jednoho místa.


Samsung Galaxy Tab 16GB GT-P1000 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>


Přidejte Komentář


Alfa Elchron Najdu vše na jednom místě - Najduvse.cz Toplist: Vše na Mobil ZDROJ.cz - katalog odkazů Seznam českých a slovenských internetových stránek cz-warez.com
CZIN.eu NRX.cz Mobily TopSites.cz LINKOVNÍK Výměna odkazů SeznamOdkazu.cz Hyperkatalog
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat