HTC Gratia v českých obchodech

Novinka HTC  Gratia dorazila těsně před Vánocemi do českých obchodů. Chytrý telefon se snaží zaujmout kompaktním tělem a výkoným hardwarem. ….Chytrému telefonu také nechybí dotykový displej ani pětimegapixelový fotoaparát. htc Gratia obsahuje 3,2″ velký dotykový displej o rozlišení 320 x 480 px. Vybavený je operačním systémem Android ve verzi 2.2. Rychlí chod displeje zajišťuje 600MHz procesor, který je doplněn o 384 MB operační paměti.

Pro ukládání dat do tohoto telefonu je k dispozici 512 MB interní paměti. Tuto paměť je možné samozřejmě rozšířit pomocí microSDHC karet do velikosti až 32 GB. V telefonu je také vestavěná GPS navigace, 5MPx fotoaparát s automatickým ostřením, Wi-Fi a Bluetooth.

Rozměry této novinky jsou 103,8 x 57,7 x 11,7 mm a hmotnost přístroje je 115 g. Výdrž htc Gratia v pohotovostním režimu je dle výrobce až 400 hodin.

Jak se pohybují ceny v našich obchodech můžete vidět hned pod tímto textem.

HTC Gratia lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>


Přidejte Komentář


Alfa Elchron Najdu vše na jednom místě - Najduvse.cz Toplist: Vše na Mobil ZDROJ.cz - katalog odkazů Seznam českých a slovenských internetových stránek cz-warez.com
CZIN.eu NRX.cz Mobily TopSites.cz LINKOVNÍK Výměna odkazů SeznamOdkazu.cz Hyperkatalog
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat