Opera mini 5.(CZ)

Opera mini 5. Je nejoblíbenější a zároveň nejpoužívanější mobilní internetový prohlížeč uznávaný všemi, kteří alespoň jednou za život vstoupili do sítě Internetu pomocí mobilního telefonu.


Opera má totiž velmi pěkný ale zároveň velmi přehledný design a dá se použít také na dotykových telefonech. Opera nabízí možnost zobrazení celé webové stránky přes celý display tak jako v počítači a pak stisknutím jednoho tlačítka si obsah stránky přiblížíte na tolik aby, Jste jej bezprsému přečetly a mohli se v něm orientovat. Pomocí navigačních kláves dále pohybujete kurzorem stejně jako u počítače „myší“ a vybíráte, co se vám zlíbí.

Opera nabízí také možnost snadného stahování souborů z internetu, stačí pouze kliknout a opera vám už automaticky stahuje. U stahování si můžete vybrat, zda li si chcete soubor uložit do Telefonu, a, nebo, na Paměťovou kartu. Pokud ovšem soubor nechcete stahovat můžete jej pouze otevřít a prohlédnout si jeho obsah (tuto možnost podporují pouze určité typy novějších telefonů)

Opera Mini je opravdu skvělý a jedinečný prohlížeč, který zaujme každého již na první pohled. Hlavní prioritou tohoto programu je že plně disponuje v Českém Jazyce.

Pokud Máte zájem si jej stáhnout do svého mobilního telefonu, stačí klepnout na obrázek níže uložit si soubor do počítače a pak už ho jen pomocí USB kabelu nebo pomocí Bluetooth stáhnout do svého mobilu. Po přesunu souboru do telefonu vás telefon vyzve, zda li Chcete nainstalovat soubor Opera mini. Stačí dát Ano, poté si vybrat složku kam si chcete Operu nainstalovat a potvrdit.

Tento postup se může lišit v závislosti na typu mobilního Telefonu.

Potom vám už nebráni nic v tom, aby, jste si v klidu vychutnávali Internetového připojení a pohodlného prohlížení Webu ať jste již někde na cestách nebo v pohodlí svého domova.

Pro stažení klikněte zde:

Přidejte Komentář


Alfa Elchron Najdu vše na jednom místě - Najduvse.cz Toplist: Vše na Mobil ZDROJ.cz - katalog odkazů Seznam českých a slovenských internetových stránek cz-warez.com
CZIN.eu NRX.cz Mobily TopSites.cz LINKOVNÍK Výměna odkazů SeznamOdkazu.cz Hyperkatalog
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat